Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejna kolizja na ul. Dęblińskiej w Puławach. Kierowca opla wypadł z drogi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2018 r. o 14:38 Powrót do artykułu
Sam tam kiedys wylądowałem, tyle ze przy 120 i dawno,uno do kasacji,nie wiem przez ktorą szybę wyleciałem,oczywiscie bez pasów ale trzezwy,lekarz nie chciał szyć pustego łba tyle dziur miałem. Cud ze zyje i nikt nie jechał z przeciwka.Pozdrówka i rozsadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba jakieś wyziewy ze śmietniska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca miał hopla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś z pustką pod kopułą... napisał "jak zwykle Lry" tylko że firma z lry a gość z lpu.Głupota komentujących nie zna granic..Ktoś miał prace do wykonania śpieszył się a nie wymyślał bzdury w internecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam faktycznie po deszczu asfalt robi się śliski jest to spowodowane innym(złym) składem mieszaniny asfaltowej i dlatego przy większej prędkości można się przejechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, kto wam daje prawo jazdy że na zwykłej drodze wypadacie do rowu jak jakieś kaleki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...